In nomine dei nostri Satanas Luciferi excelsi!

Listopad 2009

Život je krátkej

22. listopadu 2009 v 12:54 | Leviathan |  Já a zase Já :)
A ještě řekněte, že to není pravda....čím dál častěji sám u sebe pozoruji, že jen na chvíli spustím oči z hodin, na chvíli nevnímám čas, a z rána je hned večer, z pondělí je pátek a z ledna prosinec. Nikdy jsem na čas nebral takový ohled jako teď...pokuď totiž nemáme nic cenného, za co by stálo náš čas utratit, může se zdáti být náš život dlouhý a nudný. Avšak pokuď to něco cenného vlastníte, čas nabírá na otáčkách a vše ubíhá mílovými kroky.
Chtěl bych zastavit čas....přijde mi, že jsem asi v té nejlepší fázi svého života, kdy se pomalu ale jistě blížím k dospělosti, ale dospělým ještě nejsem...netěším se na všechny ty starosti s dospělostí spojenými. Mám rád určitou volnost, to že porušuju zákony tím, že kouřím a chlastám, dělám bordel kde můžu a bouřím se proti autoritám...tohle všechno mi jednou bude hrozně chybět. A co až budu důchodce? Říkal si z vás někdo, co vlastně budete dělat až budete staří? Myslím že babička z Carcoolky to asi vymyslela nejlíp...tímhle vším chci říct, že ať už to člověk vlastně vnímá nebo ne, čas ubíhá stašně rychle a proto by jsme si měli užívat každé seknudy svého života a učinit z každé chvíle takovou, abychom na ni mohli jednou s radostí vzpomínat. Leviathan

Ego sum

1. listopadu 2009 v 10:02 | Leviathan |  In The Hell
Po několikati měsících sem otevřel satanistickou bibli a hledal, co dál jsem ještě nezmínil a co by stálo za zmínku. Kdo má ( s tím ale tak nějak moc nepočítám), ať si najede na str. 97- Naplnění ega jako cesta k posmrtnému životu...protože právě tato kapitola mě dnes zaujala a chtěl bych se jí tak nějak v rámci možností zaobírat.
Jelikož nepočítám s tím, že někdo z vás bude mít satanistickou bibli doma, budu se vám snažit tuto kapitolu nějakou přijatelnou formou popsat. O co vlastně jde? Především o smrt a o tom, jak ji vnímáme a jak se chováme, když se blíží zubatá :P La Vey krásně popsal, že člověk zlenivěl...chybí mu totiž pud sebezáchovy. Narozdíl od zvířat, která když ví, že je čeká konec ještě více bojují a snaží se dovést svůj život do konce, lidé naopak vše vzdávají předčasně. Ano, oba chápeme, že pokud je smrt nevyhnutelná, je to něco jiného, ale pokud šanci máme, měli bychom přece o ni bojovat. Myslíte si, že strach ze smrti je něco, za co se má člověk stydět? Právě naopak...jen člověk, u kterého jeho život stál za nic se nebojí smrti. Pravý člověk vychutnávající si život přece nechce, aby něco tak úžasného skončilo.Život je rozkoš, smrt je odříkání.
Dále se dostáváme k otázce sebevraždy...podle mě je sebevražda špatná, pokud člověk tímto způsobem vzdává něco, co se dá obrátit k lepšímu. Jiná věc je, když sebevražda dotyčnému přinese osvobození od této existence v mimořádné situaci...jinak satanismus sebevraždu zásadně neschvaluje. Dobře můžeme křesťanské pokrytectví vidět na tomto příkladu...sebevražedné činy za účelem šíření víry byly brány v křesťanství jako správné, avšak největší hřích byla sebevražda přinášející úlevu. Nemyslíte si že by to mělo být naopak? Leviathan